01.jpg
Innowacyjność oferty

Innowacyjność oferty CS wyraża się w:

1. Kompleksowości usługi - CS odciąża Klienta od całego procesu zarządzania czystością odzieży roboczej w firmie. Zajmuje się doborem odpowiednich ubrań dla pracowników, czyszczeniem, reperacją, transportem odzieży od i do klienta. Każdy Klient ma swojego opiekuna, który pomaga Mu na każdym etapie współpracy.

2. Outsourcingu - cały proces zarządzania odzieżą roboczą w firmie przechodzi z Klienta na CS. Pozwala to firmie skoncentrować się na najistotniejszych zadaniach, czyli działalności, do której została powołana oraz zredukować koszty związane z zarządzaniem odzieżą roboczą w firmie do 30% w skali roku.

3. Zastosowaniu nowych rozwiązań i technologii - aby osiągać najwyższą jakość oferowanych usług, CS stosuje technologie i rozwiązania podnoszące konkurencyjność firmy. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków do prania i dezynfekcji oraz nowoczesnych maszyn pralniczych, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Stosowane przez nas środki piorące posiadają wymagane atesty i świadectwa jakości, w ofercie znajdują się również środki hipoalergiczne i ekologiczne (ulegające rozkładowi biologicznemu zgodnie z normami UE, niezawierające zeolitów i fosforanów). Oferowana przez CS odzież robocza posiada wymagane oznakowania zgodne z polskimi normami oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

4. Obsłudze klientów - CS stosuje prosty i przyjazny system obsługi klienta (możliwość składania zamówień przez Internet, tabela rozmiarów CS umożliwiająca szybki dobór odzieży dla pracowników, opieka nad Klientem na każdym etapie współpracy).

Zapraszamy do kontaktu i do współpracy!

 
Szybki kontakt

CS Serwis Odzieży Roboczej

ul. Stefana Dorawy 13
87-140 Chełmża

kontakt telefoniczny: 721-741-676

e-mail: biuro@csserwisodzieży.pl

NIP: 8792400439
REGON: 340882330

 

Godziny otwarcia:

pn - pn: 8.00 - 16.00

sb: 8.00 - 14.00Odzież robocza, Serwis dzieży roboczej

Specjalizujemy się w profesjonalnym zarządzaniu odzieżą roboczą. Wynajmujemy ubrania robocze, regularnie je czyścimy i reperujemy.

Odzież reklamowa