01.jpg
Pranie odzieży roboczej

Pranie odzieży roboczej polega na regularnym czyszczeniu i reperowaniu odzieży należącej do Klienta. Po ustaleniu, jak często Klient potrzebuje czyścić odzież roboczą (raz/ dwa razy w tygodniu, codziennie, raz w miesiącu, itp.), usługodawca odbiera brudną odzież od Klienta, czyści ją, reperuje i dostarcza do Klienta w umówionym terminie. Wszystkie części odzieży są indywidualnie znakowane, dzięki czemu ten sam komplet odzieży zawsze trafia do tego samego Pracownika. Na życzenie Klienta umieszczane są na odzieży logotypy firmowe, emblematy firmowe, imienne, itp.

Usługa prania odzieży roboczej obejmuje:

- Profesjonalne doradztwo - pomagamy Klientom ustalić optymalną częstotliwość prania odzieży.

- Znakowanie odzieży - wszystkie części odzieży są przez nas indywidualnie znakowane (imię i nazwisko pracownika, numer szafki, nazwa firmy, kod kreskowy, itp.), dzięki czemu ten sam komplet odzieży zawsze trafia do tego samego Pracownika.

- Wyposażenie odzieży w logotypy, emblematy firmowe i imienne - na życzenie Klienta umieszczamy na odzieży logotypy firmowe, emblematy firmowe i imienne.

- Regularne pranie odzieży przy zastosowaniu najbardziej skutecznych technologii - stosowane przez nas środki piorące gwarantują wysoki standard higieny odzieży. Dzięki wypracowanej przez lata doświadczeń technologii prania potrafimy uporać się z każdym zabrudzeniem. Niestraszne są nam oleje, smary, tłuszcze i wszystkie inne trudno spieralne zabrudzenia!

- Kontrola i naprawa uszkodzonej odzieży - po praniu odzież dokładnie sprawdzamy. Każde uszkodzenie jest natychmiast usuwane.

- Transport odzieży od i do klienta - w ustalonym dniu tygodnia dostarczamy czystą odzież do Klienta, a zabieramy brudną.


Korzyści ze współpracy:

- Zadbana odzież robocza - odzież regularnie prana i reperowana wolniej się niszczy i starzeje, dzięki czemu jej żywotność jest dłuższa.

- Pozytywny wizerunek firmy - pracownik w czystym i zadbanym ubraniu roboczym pozytywnie wpływa na wizerunek firmy na rynku.

- Wyższa wydajność pracy - pracownik, który dobrze, bezpiecznie i czysto czuje się w swoim stroju roboczym chętniej pracuje i jest bardziej efektywny.


Zapraszamy do kontaktu!

 
Szybki kontakt

CS Serwis Odzieży Roboczej

ul. Stefana Dorawy 13
87-140 Chełmża

kontakt telefoniczny: 721-741-676

e-mail: biuro@csserwisodzieży.pl

NIP: 8792400439
REGON: 340882330

 

Godziny otwarcia:

pn - pn: 8.00 - 16.00

sb: 8.00 - 14.00Odzież robocza, Serwis dzieży roboczej

Specjalizujemy się w profesjonalnym zarządzaniu odzieżą roboczą. Wynajmujemy ubrania robocze, regularnie je czyścimy i reperujemy.

Odzież reklamowa