01.jpg
Wynajem odzieży roboczej

Wynajem odzieży polega na wyposażeniu Pracowników firmy w odpowiednią, spersonalizowaną odzież. Ilość kompletów dla jednego Pracownika zależy od potrzeb Klienta oraz częstotliwości prania odzieży. Wypożyczona odzież jest regularnie, w miarę potrzeb, czyszczona i reperowana. Po ustaleniu, jak często Klient potrzebuje czyścić odzież roboczą (raz/ dwa razy w tygodniu, codziennie, raz w miesiącu, itp.), usługodawca odbiera brudną odzież od Klienta, czyści ją, reperuje i dostarcza do Klienta w umówionym terminie. Wszystkie części odzieży są indywidualnie znakowane, dzięki czemu ten sam komplet odzieży zawsze trafia do tego samego Pracownika. Na życzenie Klienta umieszczamy na odzieży logotypy firmowe, emblematy firmowe, imienne, itp.

Wynajem odzieży roboczej obejmuje:

- Profesjonalne doradztwo - nasz przedstawiciel handlowy zaproponuje Państwu odpowiednią dla danej branży i stanowiska odzież oraz pomoże ustalić optymalną częstotliwość prania odzieży. 

- Wyposażenie każdego Pracownika w indywidualnie dopasowaną odzież - ustalenie rozmiarów odzieży dla każdego Pracownika odbywa się według tabeli rozmiarów CS. Dla osób o nietypowej budowie szyjemy odzież na miarę. Istnieje również możliwość dyferencjacji i wyszczególnienia kosztów najmu odzieży ze względu na poszczególne działy firmy.

- Znakowanie odzieży - wszystkie części odzieży są indywidualnie znakowane, według wskazań Zleceniodawcy (imię i nazwisko pracownika, numer szafki, nazwa firmy, kod kreskowy, itp.). Dzięki temu ten sam komplet odzieży zawsze trafia do tego samego Pracownika.

- Wyposażenie odzieży w logotypy, emblematy firmowe i imienne - na życzenie Klienta umieszczamy na odzieży logotypy firmowe, emblematy firmowe i imienne. Oznaczenie odzieży logotypem wzmacnia wizerunek firmy na rynku oraz identyfikację Pracownika z firmą.

- Dostosowanie ilości odzieży w obrocie do fluktuacji kadr w firmie - w przypadku redukcji personelu zabieramy niepotrzebne komplety odzieży. Nowi Pracownicy są wyposażani w odzież w ciągu 4 tygodni.

- Regularne pranie odzieży przy zastosowaniu najbardziej skutecznych technologii - stosowane przez nas najwyższej jakości urządzenia pralnicze oraz środki piorące gwarantują wysoki standard higieny odzieży.

- Kontrola i naprawa lub wymiana uszkodzonej odzieży - po praniu odzież przechodzi dokładną kontrolę. Każde uszkodzenie jest natychmiast usuwane. Jeżeli odzież ulega zużyciu w wyniku normalnego procesu użytkowania, CS dokonuje bezpłatnej odzieży na nową.

- Transport odzieży od i do klienta - w ustalonym dniu tygodnia CS dostarcza czystą odzież Klienta, a zabiera brudną.


Korzyści ze współpracy:

- Oszczędność kosztów - wynajem ubrań roboczych jest korzystniejszy dla firmy niż zakup odzieży. Zarządzanie odzieżą roboczą w firmie w pełni przechodzi na CS. Pozwala to firmie skoncentrować się na najistotniejszych zadaniach, czyli działalności, do której została powołana oraz zredukować koszty związane z zarządzaniem odzieżą roboczą w firmie do 30% w skali roku.

- Jednolity i czysty wygląd wszystkich Pracowników - dzięki naszej usłudze wygląd Państwa pracowników zostanie ujednolicony i polepszony. W ubraniach CS pracownicy wyglądają zawsze modnie, czysto i schludnie. 

- Zadbana odzież robocza - w procesie serwisowania uszkodzone części odzieży są reperowane lub zastępowane nowymi. Dzięki regularnemu praniu i reperacji, odzież wolniej się niszczy.

- Jednolity wizerunek firmy - odzież robocza wyposażona w logotypy firmowe poprawia wizerunek firmy na rynku. 

- Wyższa wydajność pracy - pracownik, który lepiej i bezpieczniej czuje się w swoim stroju roboczym chętniej pracuje i jest bardziej efektywny. 

- Odzież robocza najwyższej klasy - odzież CS jest wykonana z najlepszych materiałów i odpowiada aktualnym normom bezpieczeństwa. 

- Duży wybór odzieży - zapewniamy odzież dla wszystkich branż i zawodów. Ubierzemy Państwa Pracowników od stóp do głów.

Zapraszamy do współpracy!

 
Szybki kontakt

CS Serwis Odzieży Roboczej

ul. Stefana Dorawy 13
87-140 Chełmża

kontakt telefoniczny: 721-741-676

e-mail: biuro@csserwisodzieży.pl

NIP: 8792400439
REGON: 340882330

 

Godziny otwarcia:

pn - pn: 8.00 - 16.00

sb: 8.00 - 14.00Odzież robocza, Serwis dzieży roboczej

Specjalizujemy się w profesjonalnym zarządzaniu odzieżą roboczą. Wynajmujemy ubrania robocze, regularnie je czyścimy i reperujemy.

Odzież reklamowa